مشاوره کیفری:

گاه ممکن است برای افراد در حیطه‌ی مسائل کیفری سوالاتی به وجود آید که برای آنها مبهم باشد و درک آن کمی سخت به نظر آید، مشاوره کیفری و مشاوره کیفری تلفنی به گونه ای است که سوالات افراد را پاسخ داده و آنها را حتی الامکان راهنمایی میکند. یکی از روش های مشاوره ، مشاوره کیفری رایگان است.

از این جهت توصیه میشود به هنگام وجود ابهام در مسائل کیفری از مشاوره حقوقی کیفری گروه حقوقی وکلاء پارسیان بهره مند شوید و جویای سوالات خود گردید.

در ابتدا بیان میکنیم که در دعاوی کیفری ممکن است فردی به مراجع قضایی همچون دادسرا مراجعه نموده و با بیان این موضوع که اتفاق افتادن یک جرم منجر به ضرر و زیان او گشته خواستار مجازات متهم شود، در این راستا پرونده ی کیفری نیز ایجاد گردد.

مشاوره کیفری

مقصود از مشاوره کیفری:

توجه داشته باشید که مقصود از مشاوره کیفری، مشاوره حقوقی کیفری است.از این جهت انجام هر امری و هر کاری که مطابق با قانون مجازات اسلامی،مجازات و کیفر تعیین شده است در حیطه ی مسائل کیفری جای میگیرد.

جرایمی همچون:

جرم قتل، جرم جعل، جرم سرقت، جرم رابطه نامشروع، جرم کلاهبرداری، جرم تهدید، جرم توهین و افترا، جرم خیانت در امانت، جرم آدم ربایی، جرم قاچاق و غیره از جمله جرایمی هستند که در حیطه ی مشاوره حقوقی کیفری قرار میگیرند.

پس از مشورت با مشاور کیفری و تعیین نوع دعوی، شاکی میتواند خواسته‌ی خود را روی برگه مطرح کرده و آن را به مرجع قضایی تقدیم نماید.دعوی کیفری ابتدا به منظور تحقیقات اولیه به دادسرا ارجاع داده می‌شود و پس از آن به دادگاه فرستاده میشود.

مشاوره کیفری چیست؟

مشاوره کیفری ، یا مشاور زندان ، در مراکز اصلاح و تربیت کار می کند تا به زندانیان کمک کند تا مشکلات را حل کنند. این مشاور ، با زندانیان یک به یک کار خواهد کرد تا نگرانی های مربوط به بهداشت روان ، مسائل ذهنی و مشکلات عاطفی را که ممکن است منجر به درگیر شدن مجدد با رفتارهای جنایی شود ، بررسی کند.

سه نوع مشاوره کیفری اصلی کدامند؟

شاید سه رویکرد اصلی مشاوره دعاوی کیفری  روان پویایی ، انسانی و رفتاری باشد. هر یک از این نظریه ها و ایده های مختلفی در زیربنای آن وجود دارد و درمانگران و مشاورانی که از هرکدام استفاده می کنند به اشکال مختلف به مشکلات و مسائل نزدیک می شوند. این سه روش اصلی هر یک از تعدادی روش درمانی فردی را پشتیبانی می کنند.

فلسفه مشاوره عدالت کیفری چیست؟

فلسفه رایج مشاوره در مورد عدالت کیفری معتقد است که محافظت از جامعه در صورتی اتفاق می افتد که مشاور با استفاده از راهکارهای مشاوره ، بزهکار را در رشد و رضایت شخصی وی یاری کند.

مشاوره کیفری با وکیل:

اگثر پرونده های مشاوره های کیفری مربوط به خیانت در امانت ، قتل ، کلاهبرداری و جرایم مربوط به مال باختگان که اکثر موارد فقط مربوط شرایط مالی نبوده است و بیشتر جرائم حساس که تاثیرات اجتماعی و حقوقی و کیفری است. تبعات این پرونده های کیفری حبس و زندان است و شرایط کاملا حساسی است که می توان با استفاده از وکیل خبره ، مجرم از خیلی جرائم مصون بماند.گروه وکلای پارسیان با بهره گیری از بهترین وکلای خبره می توانند کمک شایانی به مجرمان غیر عمد داشته باشند.

گروه وکلای پارسیانمشاوره کیفری آنلاین:

یکی دیگر از خدمات گروه حقوقی وکلاء پارسیان مشاوره دعاوی کیفری آنلاین میباشد. امروزه بسیاری از کاربران تمایل دارند بدون مراجعه به دفاتر کیفری و حقوقی پاسخ سوالات خود را به دست آوردند زیرا به دلیل فقط یک سوال مراجعه به دفاتر کیفری و حقوقی کمی دشوار است.

در مشاوره کیفری آنلاین کاربران به صورت آنلاین سوالات کیفری خود را مطرح کرده و در اسرع وقت از طریق مشاوران ما به پاسخ سوالات خود دست می یابند.

همچنین در مشاوره کیفری رایگان ، کاربران می توانند سوالات ابتدایی خود را در جهت بهبود در حرکت پرونده های کیفری خود بپرسند.

 مشاوره کیفری تلفنی:

بسیاری از مشاوران  کیفری تلفنی هزینه‌هایی را از شخص جویا دریافت می‌نمایند که میزان آن بنا بر زمان  مشاوره متفاوت است.

مشاوره کیفری در تهران:

در تهران افراد میتوانند از مشاوره‌های کیفری به گونه‌های مختلف بهره‌مند شوند؛ از جمله مشاوره کیفری آنلاین، مشاوره کیفری تلفنی، و مشاوره کیفری رایگان (مشاوره در حد راهنمایی جهت بهبود در روند پرونده ) مشاوره دعاوی کیفری در شبکه های مجازی.

مشاوره‌های کیفری بهترین راه به منظور دسترسی افراد به سوالات خود است و افراد میتوانند به منظور استفاده از هر یک از مشاوره های فوق از مشاوران متخصص کیفری گروه حقوقی وکلای پارسیان بهره‌مند شوند.

مشاوره کیفری تلفنی

بهترین نوع مشاوره کیفری:

چنانچه بیان شد مشاوره حقوقی کیفری میتواند به گونه های مختلف از گروه حقوقی وکلاء پارسیان اتخاذ گردد ولیکن بهترین نوع مشاوره که توسط این گروه به کاربران عزیز در مسائل کیفری توصیه میگردد مشاوره حقوقی کیفری به صورت حضوری می‌باشد.

با توجه به حساسیت بیش از حد مسائل کیفری نسبت به مسائل حقوقی، بهتر است به هنگام بروز مشکلات کیفری، به مشاوران حقوقی کیفری به صورت حضوری مراجعه نمایید. زیرا در صورت سهل انگاری از سوی متهم، ممکن است وی متحمل خسارات جبران ناپذیری از جمله حبس، جریمه نقدی و غیره شود.

بیشترین سوالات مطروحه توسط مراجعان به مشاوران حقوقی کیفری:

با عنایت به حساسیت مسائل کیفری بیشترین سوالاتی که توسط مراجعان مطرح میشود در ارتباط با میزان حبس جرم صورت گرفته است. زیرا تمام جرایم صورت گرفته در حیطه‌ی مسائل کیفری چنانچه همه بدان آگاه هستند دارای حبس است که با توجه به نوع عمل ارتکابی توسط مقام قضایی تعیین میگردد.

بنابراین توصیه میشود دو طرف پرونده های موجود در مسائل کیفری، پیش از هر گونه عملی نسبت به بهره مندی از مشاوره حقوقی کیفری اقدام نمایند.

موثرترین درمان مجرمان چیست؟

مشخص شده است که درمان شناختی رفتاری در بزهکاران نوجوان و بزرگسال موثر است. مجرمان سو مصرف مواد و خشن. و مشروط ، زندانیان و آزادی مشروط است.

بهره مندی از مشاوره حقوقی کیفری گروه وکلای پارسیان:

با توجه به لزوم استفاده از مشاوره حقوقی در پرونده های کیفری ، شاکی یا متهم درپرونده کیفری میتوانند با تماس با گروه وکلای پارسیان از خدمات مشاوره آنها بهره‌مند گردند.

نمودار فعالیت گروه وکلای پارسیان

پرونده‌های حقوقی
پرونده‌های کیفری
پرونده های در جریان
مشاوره تلفنی