درباره ما

مشاوره تخصصی حقوقی و کیفری

موسسه حقوقی و کیفری بارگه دادگستران پارسیان در سال ۱۳۸۸ تحت شماره ۲۴۹۲۷ در دفتر ثبت موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده و دفتر مرکزی آن در تهران واقع است.

تجربیات موفق مدیریت و تلاش وکلای کاردان موسسه طی این چند سال منجر به کسب دستاوردهای فوق العاده و نتایج مثبت در پرونده‌های بسیاری در زمینه‌های کیفری، حقوقی، جنایی، مالی و بانکی، گمرکی و سایر دعاوی حقوقی شده است.

موسسه حقوقی “بارگه دادگستران پارسیان” با نام تجاری گروه وکلای پارسیان با حضور وکلا و حقوقدانان برجسته در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد که فارغ التحصیل معتبرترین دانشگاه های کشور هستند، آماده انعقاد هرگونه قرارداد در زمینه مشاوره تخصصی حقوقی و کیفری و همچنین پرونده‌ها در زمینه‌های دارای تخصص می‌باشد.

ما در راستای ارتقای سلامت حقوقی و دفاع از حقوق موکلین و مراجعین محترم با استفاده از نیروهای متخصص و مجرب در زمینه‌های یاد شده در تلاشیم بهترین خدمات مشاوره حقوقی و کیفری رایگان، مشاوره حرفه ای وکالت را در اختیار مراجعین خود قرار دهیم و بر این باوریم که صداقت ما اعتبار ماست.

گروه وکلای پارسیان

گروه وکلای پارسیان با چندین سال سابقه درخشان و با کمک حقوقدانان و وکلای درجه یک توانسته است با یاری هموطنان عزیز بیش از پیش بدرخشد. در نظر داریم در بخش همکاری با ما، کارشناسان خبره و متخصص امور حقوقی و کیفری را با توجه به رزومه کاری موفق در کنار این خانواده بزرگ جمع نماید. هدف خدمت رسانی به مردم است، از این رو با تربیت کارشناسان حقوقی خود سعی بر آن دارد تا روابط صمیمی با موکلان خویش برقرار کنند تا دید مردم نسبت به وکلا تغییر یابد.

خدمات پارسیان

وکیل مهاجرت
مشاوره حقوقی
مشاوره کیفری
وکالت دعاوی
تنظیم قرارداد

مشاوره حقوقی گروه وکلای پارسیان

مشاوره تلفنی حقوقی مهم ترین بخش این سازمان است، مشاوره تخصصی حقوقی و کیفری با توجه به بخش بسیار مهم مشاوره حقوقی و داوری حقوقی سازمان ها قابل بررسی است. نحوه تشخیص وکلای کاردان هر شرکتی حقوقی با توجه به اهداف سازمان حقوقی آن شرکت قابل درک است.

اگر شرکتی مشاوره حقوقی مناسبی را برای رفع مشکلات حقوقی و کیفری اشخاص و سازمان ها نتواند ارائه دهد بی شک از دید مردم ساقط و رفته رفته با تضعیف سازمان روبرو خواهد شد. در گروه وکلای پارسیان بخش بسیار مهم مشاوره تلفنی حقوقی نیز ارائه شده است تا با کامل صداقت مطالبی را برای رفع مشکلات عمومی مردم ارائه دهد، درصورتی که ابهام و مسائلی هم برای اشخاص و افراد حقوقی اتفاق بیفتد شرکت حقوقی پارسیان آماده ارائه مشاوره تلفنی حقوقی رایگان در سطح کشور را دارا است.

وکالت در دعاوی گروه وکلای پارسیان

یکی از امکانات اصلی موسسه های حقوقی رسیدگی به پرونده های وکالت است. وکالت دومین اصل شناخت مشاوره های حقوقی و کیفری است. بعد از آن که مشاوره حقوقی اشخاص یا سازمانی مشخص میشود نیاز به وکالت روی کار می آید. برای درک این موضوع گروه وکلای پارسیان در نظر دارد با توجه به افزایش سطح دانش مردمی زمینه وکالت در دعاوی را برای مردم به تفکیک مشخص و معین کند تا با توجه به مطالب و موضوعات ارائه شده در انواع زمینه های حقوقی و کیفری مشکل یا مساله ای را برای شخصی باقی نگذارد و در این مسیر حقوقی یا کیفری بتوانند پیروز باشند.

وکالت در دعاوی انواع و اقسام مختلفی دارد که تماما آن ها در سایت گروه وکلای پارسیان توضیح داده ایم و در صورتی که وقت برای شما بسیار مهم است میتوانید در سریعترین و کمترین زمان با گروه وکلای پارسیان به صورت مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید.

دریافت مشاوره

قبل از شروع پرونده ، مشاوره دریافت کنید.

درمورد پرونده خود چند سطر توضیح دهید ...
به بالای صفحه بردن
تماس جهت مشاوره با وکیل کیفری